18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Tragedia w PKW. We wtorek podawał wyniki wyborów, dziś nie żyje

01.07.2020  16:04
Tragedia w PKW. We wtorek podawał wyniki wyborów, dziś nie żyje
Tragedia w PKW. We wtorek podawał wyniki wyborów, dziś nie żyje Fot: Shutterstock

PKW mierzy się z dużą tragedią. Nie żyje Tomasz Grzelewski, który jeszcze we wtorek prowadził konferencję z wynikami wyborów prezydenckich. Mężczyzna zmarł nagle i niespodziewanie. 

PKW stanęło w obliczu wielkiej tragedii. Nagle zmarł Tomasz Grzelewski, rzecznik, który jeszcze we wtorek rano prowadził konferencję z wynikami wyborów prezydenckich. Tę smutną wiadomość jako pierwsza podała w środę dziennikarka TVN24, Agata Adamek.

Nie żyje rzecznik PKW

Tomasz Grzelewski był dziennikarzem z dużym doświadczeniem. Od początku 2020 roku zajmował stanowisko rzecznika prasowego w Krajowym Biurze Wyborczym. Wcześniej 13 lat pracował w Superstacji, gdzie był odpowiedzialny za przygotowywanie materiałów politycznych. Współpracował również z telewizją TVN i Polsat.

 Nie chce wierzyć, nie mogę uwierzyć. Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół

- pisała w mediach społecznościowych m.in. Katarzyna Lubnauer.

Przyczyna śmierci Tomasza Grzelewskiego nie jest jeszcze znana. Wiadomo natomiast, że mężczyzna odszedł w swoim domu na warszawskim Ursynowie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze