18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Próba samobójcza czy nierozważna zabawa?

Tragedia w Szczecinie. Kobieta spadła z 10. piętra [WIDEO 18+]

02.11.2022  21:09
Tragedia w Szczecinie
Tragedia w Szczecinie Fot: Twitter husar1610

Potworne nagranie obiegło internet. Możemy zobaczyć, jak 30-letnia kobieta wpierw siedzi na oknie, a później zwisa trzymając się parapetu samymi dłońmi. Niestety, doszło do tragedii. Mimo prób wciągnięcia kobiety do środka, spadła i zmarła.

W poniedziałek w Szczecinie doszło do strasznego wypadku, które uwieczniły kamery gapiów. Jak podaje Wirtualna Polska, na osiedlu przy ul. Wilczej kobieta wypadła przez okno na 10. piętrze bloku mieszkalnego. Służby medyczne otrzymały zgłoszenie po godzinie 14 i ruszyły na pomoc, lecz 30-letniej kobiety nie udało się uratować.

Na miejsce wysłaliśmy zespół ratownictwa medycznego, który nie podjął żadnych czynności ratujących życie ze względu na ewidentne znamiona śmierci

- powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” Paulina Heigel z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

Potworne nagranie śmierci kobiety obiegło Internet

30-letnia kobieta zmarła na miejscu. Wciąż nie jest jasne, dlaczego zawisła po zewnętrznej stronie okna. Niektórzy podejrzewają próbę samobójczą, inni, że była to próba brawurowego żartu. Policja nie ujawnia jak na razie żadnych szczegółów w tej sprawie.

W sieci krąży nagranie ze zdarzenia. Można zobaczyć, że kobieta siedzi na zewnętrznej stronie parapetu, a później obraca się w taki sposób, że zaczyna zwisać z budynku, trzymając się okna samym dłońmi i podpierając się stopami o elewację. Słychać, jak kobieta wzywa pomoc i ktoś podaje jej rękę, lecz to nie wystarcza. W końcu 30-latka puszcza się parapetu i spada kilkadziesiąt metrów w dół.

Nagranie jest niezwykle drastyczne i nie chcemy publikować go bezpośrednio na stronie. Można je obejrzeć pod tym linkiem. Ostrzegamy jednak wrażliwych oraz niepełnoletnich odbiorców, aby nie oglądali tego filmiku.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także