18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat i groza

Tragedia w Warszawie. 2-latka wypadła z 9. piętra hotelu

09.06.2022  14:14
Warszawa: 2-latka wypadła z 9. piętra hotelu
Warszawa: 2-latka wypadła z 9. piętra hotelu Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Do straszliwej tragedii doszło w Warszawie. 2-letnia dziewczynka wypadła z 9. piętra hotelu. Dziecko nie miało szansy na przeżycie tego drastycznego wypadku. Policja wraz z prokuraturą wyjaśniają okoliczności śmierci maleństwa.

Takie rzeczy nie powinny się zdarzać. Warszawa wstrzymała oddech po tym, jak wszystkimi wstrząsnęła wiadomość o śmierci 2-letniej dziewczynki. Dziecko wypadło z 9. piętra hotelu na warszawskich Stegnach.

Warszawa: 2-latka wypadła z 9. piętra hotelu

Niestety, dziewczynka nie przeżyła tego wypadku. Pierwsi na pomoc poszkodowanemu dziecku ruszyli przechodnie i świadkowie zdarzenia. Niestety, upadek spowodował zbyt duże spustoszenie w ciele maleństwa. Ratunek nie był już możliwy.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli inne ślady niezbędne do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia

- relacjonował rzecznik mokotowskiej policji podkom. Robert Koniuszy.

Śledczy będą ustalać dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Na razie wiadomo, że 2-latka była córką pracownicy hotelu. 23-letnia matka zostawiła maleństwo pod opieką opiekunki. W chwili, gdy dziecko wypadło z okna, 23-latka miała być w toalecie. 

Brakuje słów, by opisać ten dramat.