18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Tragiczne, majówkowe informacje. Pandemia rozszalała się w Polsce

03.05.2020  13:09
Tragiczne, majówkowe informacje. Pandemia rozszalała się w Polsce
Tragiczne, majówkowe informacje. Pandemia rozszalała się w Polsce Fot: Shutterstock

Ministerstwo Zdrowia przedstawiło najnowszy bilans epidemii. Majówka dołożyła swoją cegiełkę do liczby zachorowań, jest już bardzo źle, a sytuacja tylko stopniowo się pogarsza. 

Ministerstwo Zdrowia opublikowało raport na temat nowych zakażeń koronawirusem i śmierci z powodu COVID-19. Majówkowe dane nie podnoszą nas na duchu, przeciwnie. Pokazują, jak mocno epidemia koronawirusa rozszalała się w Polsce.

Koronawirus: Kolejne dane z Ministerstwa Zdrowia

W Polsce jest coraz więcej przypadków choroby, a liczby stały się bezlitosne. Przekroczyliśmy kolejną granice, która jest trudna do zniesienia dla naszej wymęczonej psychiki. Najnowsze dane nie podnoszą nas na duchu.

Koronawirus zbiera krwawe żniwo. Codziennie Ministerstwo Zdrowia potwierdza kolejne przypadki zachorowań. Aktualnie mamy 318 nowych przypadków, co daje nam łącznie zawrotną liczbę 13 693 chorych w kraju.

Dodatkowo jest coraz więcej zmarłych z powodu pandemii. Aktualnie odeszło aż 15 osób, co daje łącznie 678 zgonów z powodu COVID-19.

Miejmy nadzieję, że ten ponury koszmar w końcu się skończy. 

Przeczytaj więcej
Komentarze