18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące dane

Trzecia fala pandemii koronawirusa stała się faktem?! Drastyczne

23.02.2021  10:34
Pandemia koronawirusa w natarciu
Pandemia koronawirusa w natarciu Fot: Shutterstock

Trzecia fala pandemii Covid-19 przypadnie nam w udziale? Najnowsze dane płynące z Ministerstwa Zdrowia są przerażająco złe. Wygląda na to, że wiele przed nami, a obostrzenia są jednak zasadne.

Trzecia fala pandemii Covid-19 może się wydarzyć wkrótce? Niektórzy są zdania, że to już nastąpiło i mamy do czynienia z kolejnym trudnym okresem w naszej historii. Kiedy wydawało nam się, że powoli wygrywamy z koronawirusem, ten ponownie uderzył w nasz kraj z całą mocą. Wygląda na to, że jeszcze długo będziemy musieli znosić obostrzenia i trudy życia w czasach zarazy.

Dane płynące nieprzerwanie z Ministerstwa Zdrowia nie są dziś pozytywne. Kiedy mieliśmy wrażenie, że pandemia się powoli kończy - znowu stało się coś nieprzewidywalnego. Ludzie chorują na koronawirusa nadzwyczaj często. 

Hiperpandemia Covid-19 w Polsce

Odnotowano 6 310 przypadków COVID-19 i 247 śmierci z jego powodu. Od początku zarazy w Polsce daje nam to drastyczny wynik 1 648 962 chorych i 42 436 zmarłych z powodu koronawirusa. Powrót do normalności oddala się na horyzoncie.

Mieliśmy nadzieję, że szczepienia definitywnie zakończą pandemię. Chociaż ruszyły jak z kopyta - na razie nic nie wskazuje na to, by nas rzeczywiście ocaliły. Jeszcze wiele czasu musi minąć...

Czytaj także
Przeczytaj więcej