18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sprawa nie cichnie

Tymoteusz Szydło wraca na afisze. "Lepiej powiedzieć jak jest"

29.10.2019  18:15
Tymoteusz Szydło wraca na afisze
Tymoteusz Szydło wraca na afisze Fot: YouTube/Printscreen

Tymoteusz Szydło i jego nagłe zniknięcie nie schodzi z ust Polaków. Teraz synowi Beaty Szydło doradzić postanowił, doskonale znany wśród środowisk katolickich, Tomasz Terlikowski. 

Tymoteusz Szydło zniknął i jedynym po nim śladem jest wypowiedź jego prawnika, który sprostował plotki, jakoby syn Beaty Szydło poszedł na bezterminowy z uwagi na to, że został ojcem. W tym samym oświadczeniu zakazano dalszego rozpowszechnienia tego typu treści. 

Tymoteusz Szydło powinien ujawnić prawdę?

Plotki się jednak mnożą i wszyscy pozostają zaciekawieni, a sprawa młodego kapłana niejednego niepokoi. Na jego temat postanowił wypowiedzieć się Tomasz Terlikowski, który znany jest jako publicysta w katolickich środowiskach. Jego zdaniem lepsza jest prawda, niż plotki i tylko ona może Tymoteuszowi pomóc.

Cała ta historia jest skomplikowana, dlatego że najpierw zrobiono wielki medialny show wokół święceń kapłańskich Tymoteusza Szydło. Były tam telewizje, opowiadano o tym, transmitowano to wszystko i zrobiono z niego postać publiczną. Oczywiście trochę się do tego też przyłożyły potem media, informując gdzie on się przenosi itd.

– wprowadził do swojego zdania Tomasz Terlikowski w programie „Onet Opinie”.

Gdybym był doradcą księdza Tymoteusza Szydło, to powiedziałbym, lepiej powiedzieć jak jest, niż straszyć pozwami, dlatego że kiedy nie znamy prawdy, to podejrzenia, plotki i sugestie są zazwyczaj dużo gorsze niż prawda

– wyjaśnił publicysta. 

Sam Terlikowski zaznaczył, że nie ma zielonego pojęcia, co się z księdzem stało. Myślicie, że za jego radą faktycznie dowiemy się, jak naprawdę jest?