18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szydło nie wyszło z worka

Szydło zrzuca sutannę dla kobiety? Prawnik mówi o "bliskiej relacji"

12.12.2019  13:09
Szydło zrzuca sutannę dla kobiety? Prawnik mówi o "bliskiej relacji"
Szydło zrzuca sutannę dla kobiety? Prawnik mówi o "bliskiej relacji" Fot: PHOTO LUKASZ GAGULSKI SE / EAST NEWS

Syn byłej premier Beaty Szydło - Tymoteusz Szydło - postanowił przestać być księdzem, poprosił o przeniesienie do stanu świeckiego i dyspensę od celibatu. W tym samym momencie powróciły plotki o jego romansie z młodziutką dziewczyną i jej ciąży.

Tymoteusz Szydło nie ma lekko. Najbardziej znany młody ksiądz w Polsce (przed ową sławą się długo nie wzbraniał) nie chce być już księdzem. Oświadczył, że przechodzi poważny kryzys wiary i sutanna nie jest dla niego.

Młodzieniec złożył na ręce przełożonych coś w formie kościelnego wypowiedzenia umowy o pracę, a w dokumentach zawarł prośbę o... dyspensę od celibatu. Chęć uprawiania seksu jak każdy normalny mężczyzna, bez wyrzutów sumienia, legalnie, rzuciła nowy cień na Szydło. Czyżby jednak było coś w plotkach o kobiecie i ojcostwie?

Prawnik mówi o "bliskiej relacji"

W Polsce znów huczy od plotek i znów, tak jak kilka tygodni temu, głos w sprawie zabrał prawnik pana Tymoteusza, Maciej Zborowski. Twierdzi, że jego klient nie pozostaje z nikim w "bliskiej relacji" i nie planuje być tatą.

Zgodnie z wcześniejszymi oświadczeniami ponownie wskazuję, że powodem rezygnacji Tymoteusza Szydło z kapłaństwa nie są "bliskie relacje” z jakąkolwiek osobą. Podkreślam także jeszcze raz, że mój klient nie został i nie planuje aktualnie zostać ojcem

- powiedział Wirtualnej Polsce.

Prawnik ponownie ostrzega też: będziecie plotkować - spotkamy się w sądzie.

Ponownie wskazuję, że wszelkie publikacje na ten temat zawierające nieprawdziwe sugestie bądź plotki, spotkają się ze stanowczą reakcją prawną. Nadmienię także, że kancelaria sukcesywnie kieruje pozwy oraz zawiadomienia do organów ścigania. Szczegóły objęte są jednakże tajemnicą adwokacką.

Przeczytaj więcej
Komentarze