18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mleko (s)pokoju

U progu III wojna światowa, a Andrzej Duda doi krowy

09.01.2020  19:32
U progu III wojna światowa, a Andrzej Duda doi krowy
U progu III wojna światowa, a Andrzej Duda doi krowy Fot: Adam STASKIEWICZ/East News

Andrzej Duda ma fenomenalne wyczucie czasu. Świat stoi u progu globalnej wojny, a prezydent Polski... doi krowy i chwali się tym na Instagramie. 

Wiemy już, że krowy są dla Prawa i Sprawiedliwości szczególnie ważne. Politycy zamierzają płacić na nie więcej niż na dzieci. Tak czy inaczej, Andrzej Duda przeszedł samego siebie, zamieszczając na Instagramie wymowny post.

Świat stoi u progu III wojny światowej. W Iranie zestrzelono ukraiński samolot pasażerski, za głowę Donalda Trumpa wyznaczono wysoką nagrodę, a Krzysztof Jackowski przepowiada, że Polska zaangażuje się w konflikt zbrojny. W tym samym czasie nasz prezydent... doi krowy.

Wojna wisi na włosku, a Andrzej Duda doi krowy

Niestety, to nie żart. Andrzej Duda w momencie, kiedy oczy całego świata skierowane są na ręce polityków, najchętniej w swoje chwyciłby krowie wymiona. Na Instagramie pochwalił się wizytą w gospodarstwie rolnym w Kumelsku, gdzie jego właściciele produkują mleko.

Krowy mają tam świetne warunki bytowe: dużo przestrzeni, specjalne maty do leżenia, „spa” - czyli specjalne szczotki czyszcząco-relaksujące, obora jest non-stop sprzątana przez mobilnego robota. A co najciekawsze, dojenie odbywa się dobrowolnie i wykonują je również roboty, tyle, że stacjonarne (...) Powiem krótko: WOW!

- napisał zachwycony Andrzej Duda.

Do swojego słownego zachwytu dodał filmik obrazujący dojenie krowy w owym gospodarstwie.

600 plus na krowę jest dla prezydenta wyraźnie bardziej interesujące, niż zaogniona do granic możliwości sytuacja na arenie międzynarodowej. Mamy nadzieję, że krowy dobrze walczą na froncie... 

Czytaj także
Przeczytaj więcej