18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zderzenie busa!

UWAGA, WYPADEK! Dwie osoby nie żyją po zderzeniu z tirem!

11.10.2022  15:36
Wypadek pod Krakowem
Wypadek pod Krakowem Fot: MIA Studio/Shutterstock

W miejscowości Szklana w województwie małopolskim doszło do strasznego wypadku! Po zderzeniu busa z nadjeżdżającą ciężarówką zmarły dwie osoby.

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, do tragicznego wypadku doszło we wtorek w miejscowości Szklana w powiecie proszowickim, który znajduje się w województwie małopolskim. Kierujący busem zjechał na przeciwległy pas i uderzył w nadjeżdżającą ciężarówkę. Nie żyją obaj kierowcy. Informację podał zespół prasowy małopolskiej policji.

Straszny wypadek pod Krakowem

Ze wstępnych ustaleń Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie wynika, że kierujący busem jadącym w stronę Krakowa zjechał na przeciwległy pas. Wtedy zderzył się z nadjeżdżającym tirem.

Z powodu zderzenia zmarli kierowcy obu pojazdów. Na szczęście bus nie przewoził w tym czasie żadnych kierowców. Do wypadku doszło we wtorek (11.10) ok. godziny 13:40.

Na miejscu jest policja i prokurator. W tej sprawie będzie śledztwo, w trakcie którego zostaną ustalone przyczyny wypadku

- poinformowała Anna Zbroja-Zagórska z biura prasowego małopolskiej policji.
W wyniku wypadku zablokowana jest droga zarówno w kierunku Proszowic, jak i w kierunku Krakowa. Wyznaczone zostały objazdy.

Czytaj także