18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie róbcie tego w domu

Uciekł do lasu przed epidemią koronawirusa. Interweniowała policja

18.03.2020  14:48
Uciekł do lasu przed epidemią koronawirusa. Interweniowała policja
Uciekł do lasu przed epidemią koronawirusa. Interweniowała policja Fot: East News

Koronawirus miesza w w głowach nawet najbardziej opanowanym ludziom. Ze strachem przed epidemią nie ma żartów - niejedna osoba straci nad sobą panowanie. 

Nie jesteśmy w stanie inaczej nazwać tej właśnie sytuacji, niźli zupełną utratą rozsądku. W Baranowie Sandomierskim doszło do... osobliwego rozwoju wydarzeń. Pewien mężczyzna, który wrócił do kraju z Niemiec tak bardzo przestraszył się epidemii, że postanowił ją przeczekać w lesie.

Przed koronawirusem schował się w lesie

40-latek z powiatu tarnobrzeskiego zaginął i o całej sprawię policjantów powiadomiła jego rodzina. Mężczyzna niedawno wrócił z Niemiec, gdzie sytuacja z koronawirusem nie jest najlepsza. On sam dobrze się czuł, ale i tak wystraszył się tego, co miało niedługo wydarzyć się również w naszym kraju.

Jego zachowanie po powrocie do domu było irracjonalne. Któregoś dnia opuścił bliskich i już nie wrócił do swojego miejsca zamieszkania. To właśnie zaniepokoiło rodzinę mężczyzny na tyle, że postanowiła ona powiadomić służby.

Policja znalazła uciekiniera, który był bardzo wyziębiony i zmęczony, ale poza tym zdrowy. Nie miał również objawów zakażenia koronawirusem, ale to właśnie w obawie przed chorobą schował się w lesie.

Ostatecznie zdecydowano się umieścić go na oddziale psychiatrycznym szpitala w Nowej Dębie. Proponujemy nie brać z tego pana przykładu, a po prostu siedzieć w domu i jak najczęściej myć rączki. 

Przeczytaj więcej
Komentarze