18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co na to tato?

Kinga Duda straciła rozsądek? Urodzinowe korona party

Bartłomiej Ciepielewski
17.11.2020  12:05
Niewinna imprezka?
Niewinna imprezka? Fot: Jastrzebowski/REPORTER

Większość z nas zrezygnowała w tym roku z różnego rodzaju imprez, wesel, spotkań rodzinnych oraz przyjęć urodzinowych. Działania te podjęliśmy z obawy przed epidemią i w trosce o najbliższych. Sytuacją natomiast nie przejmuje się Kinga Duda, która bez skrupułów wyprawiła huczną imprezę.

W kraju zaczyna brakować łóżek szpitalnych i respiratorów. Służba zdrowia ma ogromne kłopoty, a rząd co chwilę wprowadza nowe obostrzenia. Zamknięto bary, restauracje, kina, siłownie i teatry. Niedozwolona jest również organizacja wesel. Sytuacją nie przejmują się tylko koronasceptycy i… Kinga Duda.

Kinga Duda zorganizowała urodzinową imprezę

Córka prezydenta Andrzeja Dudy postanowiła zignorować zalecenia rządu oraz zdrowy rozsądek. W czasie, gdy każdy stara się unikać kontaktu, nawet z rodziną, ona wyprawiła urodzinowe przyjęcie. Czy poza prezentami wręczana była także korona?

Kinga Duda od sierpnia sprawuje funkcję doradcy prezydenta. Oficjalnie ogłoszono, że nie przyjmuje żadnego wynagrodzenia za pracę na tym stanowisku. Mimo to decyzja o jej współpracy z ojcem wywołała wiele kontrowersji. Niedługo Kinga Duda zamieszka w pałacu prezydenckim. Czy będzie doradzała prezydentowi nieco rozsądniej?

Czytaj także
Przeczytaj więcej