18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zabawa w rytmie głupoty

W Polsce koronawirus, a klub urządził dyskotekę

Wojciech Kozicki
17.03.2020  14:46
Pandemia, wirus, rosnąca liczba chorych... a w Polsce dyskoteka!
Pandemia, wirus, rosnąca liczba chorych... a w Polsce dyskoteka! Fot: Pixabay/Free-Photos

Koronawirus w Polsce atakuje z coraz większą siłą, a liczba chorych lawinowo rośnie, są kolejne ofiary śmiertelne. Ryzyko zakażenia jest coraz większe, obowiązuje zakaz zgromadzeń i organizacji imprez, ale niektórzy świadomie stwarzają zagrożenie epidemiologiczne. Klub w Rudzie Śląskiej zorganizował dyskotekę!

Pandemia koronawirusa wymusiła wprowadzenie w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego. Niektórzy jednak padli ofiarą epidemii głupoty i mają bardzo silne objawy. Wiceprezydent Rudy Śląskiej Krzysztof Mejer poinformował, że ktoś zorganizował tam dyskotekę!

Mamy pierwszy przypadek złamania rozporządzenia ministra zdrowia w sprawie zakazu organizowania imprez – napisał Mejer na Facebooku.

Jak powiedział rzecznik policji w Rudzie Śląskiej Arkadiusz Ciozak podczas rozmowy z TVN24, dyskotekta została zorganizowana w sobotę wieczór, a policję powiadomili mieszkańcy dzielnicy Bielszowice.

Policja interweniowała czterokrotnie, ale właścicielka uparła się, że impreza nie zostanie przerwana, ponieważ prowadzi działalność gospodarczą. Ona i uczestnicy imprezy zostali spisani przez funkcjonariuszy, a sprawa trafiła do prokuratury. Kobieta za złamanie rozporządzenia ministra zdrowia może odpowiedzieć przed sądem i prawdopodobnie zapłaci wysoką karę.

Przeczytaj więcej
Komentarze