18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za akcja

W asyście policji wylądowali na porodówce. Lekarze przecierali oczy

18.11.2019  16:33
W asyście policji wylądowali na porodówce. Lekarze przecierali oczy
W asyście policji wylądowali na porodówce. Lekarze przecierali oczy Fot: Lukasz Solski/East News

Poród dla każdej kobiety jest czymś niesamowicie trudnym. Co, jeśli dodatkowo pojawi się problem z dojazdem do szpitala? Na szczęście, jak się okazuje, w takich sytuacjach można liczyć na policję.

Poród to ogromne wyzwanie. Czasami zdarza się, że przejętej sytuacją parze, los rzuca kłody pod nogi. Tak było w Krośnie Odrzańskim (woj. Lubuskie). 

Policjanci z tej miejscowości na sygnale pilotowali kierowcę nissana, który wioząc rodzącą żonę utknął w korkach. Akcja zakończyła się sukcesem - kiedy wszyscy dojechali pod drzwi szpitala, lekarze przecierali oczy ze zdumienia. 

Poród z policją w tle

Od tygodni w Krośnie Odrzańskim ma miejsce remont mostu i wielu ulic. To na pewno nie pomagało zestresowanemu kierowcy, który musiał dowieść żonę do placówki medycznej. 

Mężczyzna wezwał na pomoc policjantów. Patrol ruchu drogowego błyskawicznie pojawił się na miejscu i na sygnałach eskortował nissana do samego szpitala. Tam niedługo potem przyszła na świat dziewczynka

- poinformowała w poniedziałek Sylwia Betka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Taki poród to już z całą pewnością jest życiowe wydarzenie, którego ani policjanci, ani lekarze, ani przede wszystkim szczęśliwi rodzice - nigdy nie zapomną. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej