18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

WYPADEK! Dwie osoby nie żyją, trzy ranne

07.10.2022  18:12
Śmiertelny wypadek na DK7
Śmiertelny wypadek na DK7 Fot: Dmitry Kalinovsky/Shutterstock

Zgodnie z informacją Polskiej Agencji Prasowej, dziś (7.10) na drodze krajowej nr 7 doszło do groźnego wypadku. W jego wyniku zmarły dwie osoby, trzy kolejne są ranne.

W miejscowości Załuski między Płońskiem a Nowy Dworem Mazowieckim doszło do wypadku samochodowego. Dwie osoby zginęły, a trzy zostały ranne. Zderzyły się osobowy jaguar i dostawczy fiat. Pas jezdni w kierunku Gdańska jest zablokowany. Zostały wprowadzone objazdy.

Śmiertelny wypadek

Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku kom. Kinga Drężek-Zmysłowska poinformowała, że do wypadku doszło w piątek (7.10) po południu na drodze krajowej nr 7 na wysokości miejscowości Załuski.

Dwie osoby z jaguara, kobieta i mężczyzna, zginęły na miejscu, a trzy z dostawczego fiata zostały ranne, w tym dwie przewieziono do szpitala, przy czym jeden z poszkodowanych nie wymagał hospitalizacji

- przekazała kom. Drężek-Zmysłowska.

Rzeczniczka płońskiej policji zaznaczyła, iż dla podróżujących samochodami osobowymi w kierunku Gdańska wprowadzono tymczasowy objazd drogą lokalną w pobliżu miejscowości Załuski - wzdłuż drogi krajowej nr 7, natomiast dla samochodów ciężarowych - drogą krajowych nr 62.

- Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśni postępowanie w tej sprawie. Na miejscu pracują służby, w tym grupa operacyjno-dochodzeniowa pod nadzorem prokuratora. Trwają oględziny - dodała kom. Drężek-Zmysłowska.