18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia na drodze

WYPADEK autobusu WOJSKOWEGO! Trasa zablokowana

12.10.2022  10:22
Wypadek autobusu wojskowego
Wypadek autobusu wojskowego Fot: PIOTR JĘDZURA/REPORTER

Dziś (12.10) rano doszło zderzenia samochodu osobowego z autobusem wojskowym, którym podróżowało 41 wojskowych. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, w środę rano na trasie SB doszło do zderzenia mercedesa z autobusem, którym podróżowało 41 wojskowych. Jak poinformowała GDDKiA zablokowany jest jeden pas jezdni w kierunku Białegostoku.

Wypadek autobusu wojskowego

Do kolizji doszło pomiędzy węzłem Lazurowa a węzłem Powązkowska w województwie mazowieckim. Zablokowany jest jeden pas jezdni w kierunku Białegostoku.

Zgłoszenie o zderzeniu dwóch aut, a dokładnie autobusu wojskowego z samochodem osobowym marki mercedes suv wpłynęło do nas około godz. 8.10. Kierujący zostali przebadani pod kątem zawartości alkoholu w organizmie. Byli trzeźwi

- przekazał Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.
Powiedział również, że autobusem wojskowym podróżowało 41 żołnierzy i nikt nie został poszkodowany. Teraz policja ustala okoliczności zdarzenia.

Czytaj także