18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Legenda odchodzi?

Stan zdrowia Wałęsy się pogarsza! "Idę do wieczności"

Wojciech Kozicki
14.09.2020  19:44
Wałęsa walczy o zdrowie! To nie cienki Bolek!
Wałęsa walczy o zdrowie! To nie cienki Bolek! Fot: KAROLINA MISZTAL/REPORTER/East News

Lech Wałęsa znowu wywołał ogromne emocje. Niedawno zapowiadał już, że wkrótce umrze i jest gotowy na śmierć. Co gorsza, w najnowszym wywiadzie powiedział coś, co może zaniepokoić jego fanów. Czy stan zdrowia Wałęsy się pogarsza?

Lech Wałęsa od dawna zapowiada swoją śmierć, ale sądząc po wywiadach i coraz większej zaciekłości, raczej nigdzie się nie wybiera. Ma tu jeszcze sporo Kaczyńskiego do obrażenia. Jednak na łamach „Super Expressu” powiedział właśnie coś bardzo niepokojącego.

Lech Wałęsa nie żyje już sprawami doczesnymi? Mocne wyznanie!

Wałęsa oczywiście hojnie dzielił swoimi mądrościami na temat wszystkiego. Ujawnił nawet z jakich 3 elementów składa się demokracja i dlaczego w Polsce jest źle. Ocenił kondycję demokracji w naszym kraju i ostrzegł, że państwa muszą „zrobić listę tematów, podzielić je na kontynentalne i globalne”, bo następne uderzenie epidemii może być znacznie brutalniejsze.

Były prezydent Polski chyba dał do zrozumienia, że nowej epidemii się nie boi. Czy nie zamierza do niej dożyć? Zdradził, że jest zmęczony i „ledwo nogi ciąga”. Czy to zapowiedź zdrowotnej katastrofy Wałęsy?

Przeżyłem już 77 lat, jestem zmęczony, tu mnie nudzą te sprawy, wy musicie się męczyć, a ja idę do wieczności... Ledwo nogi ciągam, przeszarżowałem, za dużo pracowałem – powiedział Wałęsa w „Super Expressie”.

 

Przeczytaj więcej
Komentarze