18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające

Tragedia w Warszawie. Drzwi tramwaju zabiły 5-letnie dziecko

12.08.2022  15:21
Tramwaj zabił 5-letnie dziecko
Tramwaj zabił 5-letnie dziecko Fot: Pawel Wodzynski/East News

Ogromna tragedia na warszawskim Żeraniu. Drzwi tramwaju przytrzasnęły 5-letnie dziecko, które zmarło w wyniku odniesionych obrażeń. W głowie nie mieści się to, co czują najbliżsi małego chłopca.

W Warszawie 5-letni chłopiec zmarł po wypadku z udziałem tramwaju. Dziecko prawdopodobnie zostało przytrzaśnięte drzwiami podczas wysiadania z pojazdu. Służby badają tę sprawę.

Tramwaj zabił 5-letnie dziecko

Do koszmarnego wypadku doszło przed południem na ulicy Jagiellońskiej przy przystanku Batalionu Platerówek w Warszawie. 5-letni chłopiec został przytrzaśnięty drzwiami, a następnie był ciągnięty przez tramwaj wzdłuż torowiska. Dziecko nie przeżyło. 

Do wypadku doszło w tramwaju linii nr 18 przy przystanku tramwajowym Batalionu Platerówek. To był tramwaj starszego typu (...) motorniczy,  który prowadził ten tramwaj pracuje od 14 lat, był trzeźwy

- powiedział RMF FM rzecznik Tramwajów Warszawskich Maciej Dutkiewicz.

Tramwaj jechał w kierunku pętli Żerań FSO. 5-letni chłopiec podróżował ze swoją babcią, którą po tym tragicznym wypadki do szpitala zabrało pogotowie ratunkowe.

Jesteśmy wstrząśnięci z powodu tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj na Pradze-Północ. W jego wyniku życie straciło kilkuletnie dziecko.  Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc służbom w jak najszybszym wyjaśnieniu przyczyn tej niewyobrażalnej tragedii

- napisali w piątek w mediach społecznościowych stołeczni tramwajarze.

Nie wyobrażamy sobie cierpienia rodziny, ale składamy najszczersze kondolencje.