18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dzień jak codzień

Ukradł naszyjnik. Przestraszył się policji i go połknął

Kamil Kacperski
28.05.2020  16:04
Ukradł naszyjnik. Przestraszył się policji i go połknął
Ukradł naszyjnik. Przestraszył się policji i go połknął Fot: shutterstock.com

Jak podaje warszawska policja, do kradzieży doszło w tramwaju w Warszawie. Złodziej zerwał kobiecie złoty łańcuszek z szyi, ale szybko został złapany przez przechodniów.

Do całej sytuacji doszło w poniedziałek 25 maja po godzinie 13:00. Z relacji policji wynika, że złodziej podszedł do warszawianki jadącej tramwajem i zerwał z jej szyi złoty łańcuszek wart ponad 4 tysiące złotych. Kobieta zaczęła krzyczeć i wołać o pomoc. Za mężczyzną ruszyli m.in. pasażerowie tramwaju. 

Ukradł naszyjnik, ale go połknął, bo przestraszył się policji

Złodzieja złapano dość szybko. Następnie 42-letni mężczyzna został przekazany w ręce policji. Z oficjalnego oświadczenia funkcjonariuszy wynika, że podejrzanego dokładnie przeszukano, lecz nie znaleziono przy nim skradzionego złotego łańcuszka.

Policjanci podejrzewali, że mężczyzna uciekając, mógł zgubić bądź odrzucić "fant". Zagadka wyjaśniła się, kiedy napastnik siedział już w radiowozie. Nagle poczuł się źle i zaczął narzekać na dolegliwości żołądkowe. Łańcuszek odnalazł się, kiedy 42-latek doznał torsji. Wtedy było już wiadomo, że go połknął - przekazał Robert Szumiata z KRP I na Śródmieściu.

Mężczyzna zgłosił funkcjonariuszom, że się źle czuje. Niedługo później zaczął wymiotować. Po chwili przeszukano "zawartość" jego żołądka, gdzie znaleziono złoty naszyjnik. Mężczyźnie za kradzież grozi kara więzienia.

Przeczytaj więcej
Komentarze