18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poród na Ursynowie

Warszawa: bezdomna kobieta urodziła na śmietniku

Wojciech Kozicki
10.06.2020  17:28
Poród w Warszawie na śmietniku
Poród w Warszawie na śmietniku Fot: Straż Miejska

Warszawa i dramat na Ursynowie. Straż miejska potwierdziła, że na jednym z osiedli bezdomna kobieta urodziła na śmietniku. Media ujawniają nowe informacje o sprawie.

Szokujący poród w Warszawie. We wtorek 9 czerwca w altanie śmietnikowej przy ul. Symfonii na ursynowskim osiedlu narodziło się dziecko.  Jak podaje Radio ZET, strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego ok. godziny 20:00 przyjęli zgłoszenie o zakrwawionej kobiecie leżącej w obudowanym śmietniku. Na świat przyszła dziewczynka.

Gdy weszliśmy do altany i odsunęliśmy kontenery, zobaczyliśmy na ziemi materac, a na nim bezdomną kobietę w kurtce, trzymającą owiniętego w sweter noworodka. Maluch nie miał jeszcze odciętej pępowiny. Urodził się kilkanaście minut przed naszym przyjazdem – opowiedział jeden ze strażników. (radiozet.pl)

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Nie ustalono jeszcze, dlaczego bezdomna kobieta nie udała się do szpitala. Powiedziała jedynie, że „poród nagle ją zaskoczył”.