18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poród na Ursynowie

Warszawa: bezdomna kobieta urodziła na śmietniku

Wojciech Kozicki
10.06.2020  17:28
Poród w Warszawie na śmietniku
Poród w Warszawie na śmietniku Fot: Straż Miejska

Warszawa i dramat na Ursynowie. Straż miejska potwierdziła, że na jednym z osiedli bezdomna kobieta urodziła na śmietniku. Media ujawniają nowe informacje o sprawie.

Szokujący poród w Warszawie. We wtorek 9 czerwca w altanie śmietnikowej przy ul. Symfonii na ursynowskim osiedlu narodziło się dziecko.  Jak podaje Radio ZET, strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego ok. godziny 20:00 przyjęli zgłoszenie o zakrwawionej kobiecie leżącej w obudowanym śmietniku. Na świat przyszła dziewczynka.

Gdy weszliśmy do altany i odsunęliśmy kontenery, zobaczyliśmy na ziemi materac, a na nim bezdomną kobietę w kurtce, trzymającą owiniętego w sweter noworodka. Maluch nie miał jeszcze odciętej pępowiny. Urodził się kilkanaście minut przed naszym przyjazdem – opowiedział jeden ze strażników. (radiozet.pl)

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Nie ustalono jeszcze, dlaczego bezdomna kobieta nie udała się do szpitala. Powiedziała jedynie, że „poród nagle ją zaskoczył”.

Zagłosuj

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze