18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Eko horror i zagłada!

Tak będzie wyglądała Polska po apokalipsie!

Wojciech Kozicki
18.01.2020  10:38
Warszawa i eko apokalipsa - tak będzie wyglądała przyszłość Polski?
Warszawa i eko apokalipsa - tak będzie wyglądała przyszłość Polski? Fot: YouTube/EkoWoman

Apokalipsa, koniec świata, globalne ocieplenie, III wojna światowa, zabójczy smog…  przyszłość Polski i świata nie wygląda kolorowo. Zastanawiacie się jak będzie wyglądała Polska po katastrofie ekologicznej? Ada Fijał pokazała właśnie zniszczoną Warszawę z mrocznej przyszłości.

Ada Fijał przygotowuje właśnie projekt EkoWoman, chcąc nastraszyć Polaków i uświadomić, czym grożą coraz większe zanieczyszczenie środowiska i zabójczy smog. To już nie jedynie nierealne wizja przyszłości z filmu „Terminator” czy „Łowca Androidów”. Mroczna przyszłość zaczyna nas zabijać już teraz!

Martwię się o przyszłość. Mam depresję klimatyczną – mówi bohaterka klipu.

Zniszczona Warszawa

Fijał zaczyna swój projekt od premiery singla „Jutro”. W teledysku zaprezentowała Warszawę… a raczej to, co z niej zostało. Stolica spowita piekielną chmurą smogu, zawalona petami, foliówkami, śmieciami, zalana obrzydliwymi substancjami. Wizja studia Platige Image jest przerażająca! Zafoliowani ludzie nie mogą oddychać, a niemowlaki wciągają do płuc mordercze opary.

W podróż nad miastem porywa mnie smog. Widzę plastiku góry i rzeki, lasy odpadów, śmieciowe wyspy. Widze jak pędzą w obłoku spalin ze złomu jeźdźcy apokalipsy - śpiewa Ada Fijał.

W teledysku wzięły udział gwiazdy takie jak m.i. Mirosław Zbrojewicz, Karolina Czarnecka, Marieta Żukowska, Paweł Deląg i Grażyna Wolszczak. Czu uda im się zatrzymać EKO APOKALIPSĘ?

Ada Fijał - "Jutro/EkoWoman - teledysk:

Przeczytaj więcej
Komentarze