18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pali się jak sto diabłów!

Dym nad Warszawą! Straż walczy z pożarem!

Wojciech Kozicki
16.09.2021  12:13
Pożar w Warszawie! Straż pożarna walczy z ogniem na Powiślu
Pożar w Warszawie! Straż pożarna walczy z ogniem na Powiślu Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Syreny w Warszawie! Gdzie się pali? Dokąd jedzie straż pożarna? Nad miastem widać kłęby dymu, ponieważ wybuchł pożar w wieżowcu na 11. piętrze na Powiślu. Strażacy walczą w ogniem i ratują ludzi!

Uwaga, groźny pożar w Warszawie! Potwierdzono, że ogień pojawił się w 11-piętrowym budynku przy ulicy Fabrycznej 8 na warszawskim Powiślu. Na miejscu akcję prowadzą cztery zastępy straży pożarnej.

Pożar w Warszawie. Ogień w mieszkaniu na Powiślu

Na szczęście jak na razie nie przekazano żadnych informacji o osobach poszkodowanych. Wcześniej pojawiły się doniesienia, że w mieszkaniu na 11. piętrze mogła znajdować się uwięziona kobieta.

Jak relacjonuje RMF FM, lokatorka jednego z mieszkań sąsiadującego z tym, którym pojawił się ogień, uciekła przez okno – informuje Onet.pl

Aktualizacja:

Sytuacja została już opanowana przez strażaków. Piotr Rżysko z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej poinformował, że pożar został ugaszony. Mieszkanie zostało jednak zniszczone przez ogień.

Pożar w Warszawie na Powiślu [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej