18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmierdząca sprawa

Odchody zalewają Warszawę

16.09.2021  16:29
Warszawa ma cuchnący problem
Warszawa ma cuchnący problem Fot: Stanislaw Bielski/REPORTER

Warszawa jest dumną stolicą Polski, ale ma pewien poważny problem. Mianowicie to piękne miasto dosłownie... zalewają psie odchody! Niektórzy mieszkańcy mają serdecznie dość.

Warszawa to jedno z najpiękniejszych polskich miast. Dodatkowo sprawuje funkcję stolicy i centrum dowodzenia krajowym biznesem. Warto byłoby, żeby przy tym stała się wzorem czystości. Niestety, z tym jest poważny problem.

Warszawa ma cuchnący problem

Miasto Rafała Trzaskowskiego dosłownie zalewają psie odchody. To piękne, że Warszawiacy tak kochają psy, ale gorzej, że nie wszyscy po nich sprzątają. Ci, którzy psów nie mają albo są wzorem higieny — apelują do reszty społeczeństwa stolicy. Tym bardziej że sprawa jest śmierdząca. Przy ul. Siennej pojawił się bardzo wymowny liścik.

Drogi miłośniku zwierząt!!! Dziękuję ci za codzienne pozostawianie tutaj KUPY! swojego ulubieńca, która to KUPA! cieszy wszystkich przechodniów i mieszkańców swoim kształtem, kolorem jak i fetorem… Nie nazwę Ciebie po imieniu, ale człowiek kulturalny, dobrze wychowany i posiadający rozum nigdy nie sikałby i srał na ściany i drzwi któregoś domu!!!

- możemy przeczytać w liściku.

Autor wiadomości z pewnością ma nadzieję, że dzięki temu w końcu pozbędzie się problemu, który tak mu przeszkadza i sprawia, że każdy spacer jest jak przejście przez pole minowe cuchnących pułapek.

Myślicie, że to zadziała?

Czytaj także
Przeczytaj więcej