18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

masakra w galerii handlowej

Dzika horda wygłodniałych ludzi. Bili się, rzucali na ochroniarzy [WIDEO]

14.12.2019  19:59
Dzika horda wygłodniałych ludzi. Bili się, rzucali na ochroniarzy [WIDEO]
Dzika horda wygłodniałych ludzi. Bili się, rzucali na ochroniarzy [WIDEO] Fot: YouTube/Printscreen

Totalne zdziczenie w Galerii Mokotów w Warszawie. Na promocję w nowym sklepie Xiaomi przybył wygłodniały niskich cen tłum. Trzeba było zamknąć przybytek.

Gdy przy okazji Black Friday cieszyliśmy się, że dantejskie sceny i szaleńcze zachowanie ludzi w sklepach, Polaków nie dotyczą, nie wiedzieliśmy jeszcze, co wydarzy się przed świętami. A wydarzyła się Galeria Mokotów i wielkie otwarcie nowego sklepu Xiaomi. W nim promocje takie, że ludzie gotowi byli zrobić dla nowego smartfona wszystko.

Godność? A co to? Nikomu nie potrzebna godność, gdy chiński producent ogłasza takie promocje. Przykłady? Smartfon przeceniony z 2500 na 500 złotych, robot sprzątający kosztujący wyjątkowo nie 1300, a 300 złotych... Smakowity kąsek? Ludzie przed Galerią Mokotów zaczęli zbierać się już kilka godzin przed otwarciem, niektórzy nawet w środku nocy! W końcu totalnie zablokowali korytarz w galerii, napierając i waląc pięściami w opuszczone kraty sklepu.

Zobacz także

Ludzie zdziczeli

Atmosfera była tak gęsta, a ochrona nie była w stanie zapanować nad oszalałym tłumem, że zaledwie po godzinie, sklep trzeba było zamknąć. Nic nie dały wezwania przez megafony o spokój i szanowanie siebie...

Co ciekawe, później było już tylko gorzej. Ludzie  gotowi byli tratować się nawzajem, byle tylko dostać wymarzony sprzęt. Doszło do przepychanek i bójek, świadkowie mówią nawet o sińcach pod oczami i krwawiących nosach. Klienci skakali na siebie (!), niektórzy rzucali się nawet na ochroniarzy.

Uprzejmie informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo klientów przybyłych na akcję promocyjną zorganizowaną w salonie Mi Store, wspólnie z najemcą podjęliśmy decyzję o zamknięciu w dniu dzisiejszym sklepu Mi Store w Galerii Mokotów. Jednocześnie informujemy, że organizator akcji podjął decyzję o jej odwołaniu.

W sprawie organizowanej promocji na produkty marki Xiaomi prosimy o kontakt z przedstawicielami marki.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. - czytamy na Facebooku Galerii Mokotów.

Tak ludzie zbierali się przed sklepem już 13 grudnia!

A to działo się w sobotę...