18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

sobie poużywał

Ostre sceny seksu w tramwaju. Motorniczy przegiął pałę

02.01.2022  13:11
Ostre sceny seksu w tramwaju nr 25
Ostre sceny seksu w tramwaju nr 25 Fot: Adam Burakowski/REPORTER, zdjęcie ilustracyjne

Uff jak gorąco... Motorniczy warszawskiego tramwaju nudził się chyba w pracy, bo postanowił poużywać sobie ostro. jego zachowanie zauważyli pasażerowie. I rozpętała się afera.

Uwaga, jedzie tramwaj, jedzie, a ziemia się trzęsie! Nie trzęsie się jednak ona przez wibracje wywoływane przez pojazd, a przez to, co dzieje się w środku. Tym razem zadziało się ostro, pasażerowie byli w ciężkim szoku.

W tramwaju linii 25, kursującej przez Warszawę, motorniczy mocno sobie używał. Rok 2021 postanowił zakończyć umilając sobie pracę ostrymi doznaniami seksualnymi.

Ostre sceny seksu w tramwaju

Popołudnie 30 grudnia motorniczemu tramwaju nr 25 upływało pod znakiem nudy. W trasie w stronę pętli na ulicy Banacha włączył więc sobie na telefonie film porno i oddał się oglądaniu. Cóż, zapewne od razu zrobiło mu się cieplej na serduszku, niestety zapomniał chyba gdzie jest i że odpowiada za bezpieczeństwo pasażerów.

Niestety dla niego ci zauważyli, co robi w pracy i jego zachowanie nagrali. Teraz mężczyzna ma poważne kłopoty i może nawet wylecieć z pracy.

Ustaliliśmy, kim jest osoba która prowadziła tego dnia tramwaj. Sytuacja pokazana na filmie jest absolutnie naganna i nie ma miejsca na tego typu zachowania pracowników w naszej firmie. Bardzo jest mi przykro, że do niej doszło. Rozmawiałem z przełożonym pracownika i wyciągniemy wobec niego konsekwencje służbowe. Możliwe jest zwolnienie z pracy

- mówi Maciej Dutkiewicz, rzecznik prasowy Tramwajów Warszawskich w rozmowie z se.pl.

Motorniczy już został odsunięty od pracy i nie prowadzi tramwajów. Co dalej, zdecydują jego przełożeni.