18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w Warszawie

Wybuch hulajnogi! "Wyrwało okna, mężczyzna w szpitalu"

Wojciech Kozicki
31.10.2022  14:51
Warszawa. Wybuch hulajnogi! "Wyrwało okna, mężczyzna w szpitalu"
Warszawa. Wybuch hulajnogi! "Wyrwało okna, mężczyzna w szpitalu" Fot: Piotr Molecki/East News

Czy hulajnogi elektryczne są bezpieczne? W Warszawie zostało zniszczone mieszkanie na Mokotowie, gdy doszło do wybuchu hulajnogi. Wybuch wyrwał okna, a mężczyzna wylądował w szpitalu.

Wybuch hulajnogi elektrycznej w Warszawie. TVN Warszawa i Radio ZET, informują, że do wybuchu doszło 31 października w mieszkaniu na Mokotowie przy ulicy Konduktorskiej. Przyczyna wybuchu jest dopiero ustalana przez policję. Wiadomo jednak, że siła wybuchu była ogromna, a jeden mężczyzna został hospitalizowany.

Hulajnoga elektryczna wybuchła na Mokotowie w Warszawie

Podkomisarz Robert Koniuszy z KRP II dla Warszawy Mokotowa przekazał mediom, że wybuch hulajnogi wyrwał okna i znalazły się na trawniku. Wyrwane zostały również fragmenty elewacji bloku oraz fragmenty konstrukcyjne. Polsat News informuje, że „na miejsce wezwano też inspektora nadzoru budowlanego, który oceni stan bloku po eksplozji”.

Wstępnie ustalono, że gdy nastąpił wybuch, mężczyzna akurat wychodził z mieszkania. Został ranny i obecnie przebywa w szpitalu w Warszawie. Wiadomo również, że „poszkodowany był przytomny, z niewielkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala”.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do wybuchu hulajnogi doszło prawdopodobnie, gdy właściciel mieszkania wychodził  - przekazał Koniuszy. (Radio ZET)

Czytaj także