18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Panika i chaos!

Wybuch w autobusie. Groza w Warszawie!

Wojciech Kozicki
12.10.2021  12:32
Warszawa. Wybuch w autobusie Arriva, panika i chaos
Warszawa. Wybuch w autobusie Arriva, panika i chaos Fot: Planeta.pl

Chwile grozy w Warszawie w autobusie komunikacji miejskiej. Doszło do wybuchu, zapanowała panika. Media uspokajają, że nie był to zamach terrorystyczny. Nastąpiła eksplozja płynu chłodniczego.

Wybuch w autobusie w Warszawie! We wtorek rano na skrzyżowaniu ulic Górczewskiej i Płockiej na warszawskiej Woli, pasażerowie komunikacji miejskiej zamarli ze strachu. Jak jednak uspokaja Interia.pl, potwierdzono, że był to wybuch płynu chłodniczego i wystrzał do wnętrza autobusu.

Wybuch w autobusie. Groza w Warszawie

Jak relacjonuje Radio ZET, wybuchła panika w autobusie, ludzie w amoku rzucili się do drzwi. Jedna osoba została w tych chaosie poważnie poturbowana i trafiła do szpitala. Straż Pożarna poinformowała, że awaria układu chłodniczego nie stanowiła zagrożenia dla pasażerów i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Przewoźnik dodał, że pojazd był regularnie kontrolowany pod względem technicznym.

Ustalamy przebieg zdarzenia i okoliczności wystąpienia usterki. Pomogą w tym m.in. nagrania z monitoringu, w który autobus był wyposażony. Na razie jednak nie jesteśmy w stanie podać przyczyny awarii  - oświadczyła Joanna Parzniewska, rzeczniczka prasowa spółki Arriva. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej