18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nikomu nie jest do śmiechu

Wesele grozy. Potężne ognisko koronawirusa, wśród gości polityk PiS

01.07.2020  17:21
Wesele grozy. Potężne ognisko koronawirusa, wśród gości polityk PiS
Wesele grozy. Potężne ognisko koronawirusa, wśród gości polityk PiS Fot: ADRIAN SLAZOK/REPORTER

Wesele powinno kojarzyć się wyłącznie z radością i beztroską. Niestety, przyjęcie poślubne w czasach pandemii wiążę się z wieloma niebezpieczeństwami. Mnóstwo młodych par się o tym teraz przekonało. 

Wesele to piękny moment w życiu zakochanych. Niestety, kiedy w grę wchodzi pandemia koronawirusa, takie przyjęcie może się skończyć nie najlepiej. Pojawia się coraz więcej informacji o przypadkach zakażenia się COVID-19 podczas wesela.

Aktualnie potężne ognisko koronawirusa odkryto Nawojowej koło Nowego Sącza. Na weselu tym bawił się m.in. senator PiS Wiktor Durlak. Teraz goście żyją w ogromnym strachu, nie wiedząc, kto tak naprawdę powinien obawiać się o swoje zdrowie i życie.

Wesele potężnym ogniskiem koronawirusa

Zakażenie koronawirusem zdiagnozowano już u 41 osób, które w Boże Ciało wzięły udział w weselu w Nawojowej. Łącznie w przyjęciu uczestniczyło około 100 weselników, ale na kwarantannie jest już ponad 230 osób, w tym rodziny gości weselnych i pracownicy domu weselnego. 

Media dotarły do informacji, że wśród gości był również Wiktor Durlak. Radio Kraków zwróciło uwagę na fakt, że senator PiS przez ostatnie dwa tygodnie aktywnie uczestniczył w wielu wydarzeniach politycznych. Obecny był chociażby podczas zakończenia kampanii Andrzeja Dudy przed pierwszą turą wyborów prezydenckich.

Szczęśliwie zarówno senator, jak i jego żona otrzymali negatywne wyniki testów na koronawirusa. Aktualne pozostaje jednak pytanie, jak żyć w czasach, kiedy pandemia trwa w najlepsze, ale politycy twierdzą, że już jej nie ma?

Przeczytaj więcej
Komentarze