18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koronawirus w Sejmie

Polski polityk ma COVID-19. Zaraził cały Sejm?

Wojciech Kozicki
05.10.2020  08:40
Polityk PSL z koronawirusem. Ognisko epidemii w Sejmie?
Polityk PSL z koronawirusem. Ognisko epidemii w Sejmie? Fot: Planeta.pl

Koronawirus w Polsce nie ma litości dla nikogo, chorują też gwiazdy i politycy. Tym razem dotknięty chorobą z Wuhan został polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego (PSL) i wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski.

Test na koronawirusa dał pozytywny wynik u kolejnego polskiego polityka. Wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski potwierdził, że jest chory na koronawirusa i przebywa obecnie na kwarantannie. Czuje się dobrze, ale zaapelował do Polaków, by byli ostrożni i nie lekceważyli zagrożenia.

Polscy politycy z koronawirusem

Nie jest pierwszy polskim politykiem, który zachorował na koronawirusa. Wcześniej o zakażeniu informowali wicepremier PSL Dariusz Klimczak, poseł Koalicji Polskiej-PSL Andrzej Grzyb, poseł Edward Siarka (PiS), senator Jan Filip Libicki i senator Ryszard Bober z Koalicji Polskiej-PSL oraz senator Artur Dunin z KO.

Otrzymałem pozytywny test na obecność koronawirusa. Czuję się dobrze. Przebywam w kwarantannie. Uważajcie na siebie i nie lekceważcie zagrożenia. Pracownikom służby zdrowia i inspekcji sanitarnej bardzo dziękuję za ich pracę, często na granicy ludzkiej wytrzymałości – napisał Zgorzelski na Twitterze.

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze