18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Wiceminister ma koronawirusa

20.03.2020  08:08
Wiceminister ma koronawirusa
Wiceminister ma koronawirusa Fot: Planeta.pl

Wiceminister rolnictwa ma koronawirusa. W związku z jego zachorowaniem, całe kierownictwo Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi jest poddawane kwarantannie. 

Polską wstrząsnęła kolejna, przykra wiadomość. Wśród chorych na koronawirusa jest m.in. Wiceminister Rolnictwa. W związku z jego zachorowaniem, kwarantannie muszą zostać poddani wszyscy, którzy mieli z nim styczność, a więc całe kierownictwo Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Jeden z wiceministrów rolnictwa jest zakażony koronawirusem

- poinformował w piątek w TVP Info szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

Wiceminister chory na koronawirusa

To już drugi polityk, który zmaga się z zakażeniem. Wcześniej Polska przejęła się stanem zdrowia Ministra Środowiska Michała Wosia, który jak sam zapewnia, przez chorobę zdecydowanie nie czuje się dobrze.

Nie znam szczegółów zarażenia. Po prostu mogę powiedzieć tyle, że wczoraj w godzinach wieczornych okazało się, że mamy taki kolejny przypadek, bo to jest kolejny przypadek w rządzie, osoby, która zachorowała. W konsekwencji całe kierownictwo Ministerstwo Rolnictwa musiało przejść na tryb pracy zdalny, ponieważ zostało objęte kwarantanną

- powiedział szef KPRM.

Wiemy, że minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski pracuje zdalnie i jest objęty kwarantanną domową. 

Zdrowia życzymy i liczymy, że w przypadku wiceministra, choroba przebiegnie łagodnie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze