18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gigantyczny dramat

Wielka tragedia. Nie żyje 16-letnia lekkoatletka

01.03.2021  20:21
Nie żyje 16-latka
Nie żyje 16-latka Fot: NewAfrica/Shutterstock

Wielka tragedia wydarzyła się na Podkarpaciu. 16-letnia lekkoatletka, która miała przed sobą całe życie i wielką karierę sportową - zginęła w przerażających okolicznościach.

Wielka tragedia miała miejsce na Podkarpaciu. 16-letnia Kinga Mierzwa, młodziutka i obiecująca lekkoatletka. Prawdopodobną przyczyną śmierci nastolatki było zatrucie tlenkiem węgla. Mimo szybkiej reakcji - służbom medycznym nie udało się jej uratować.

Nie żyje 16-letnia lekkoatletka

Te niewyobrażalnie smutne wieści przekazał na Facebooku stalowowolski klub lekkoatletyczny Victoria Stalowa Wola. Dziewczynka była z nim związana od dłuższego czasu.

- tak zaczyna się treść wpisu w mediach społecznościowych.

Drastyczny w skutkach dramat wydarzył się w Dąbrówce koło Niska w czwartek w godzinach nocnych. Portal nowiny24.pl donosi, że do zatrucia tlenkiem węgla miało dojść w łazience, podczas kąpieli.

"Pomiary tlenku węgla w łazience, w której była dziewczyna, wskazywały obecność tego toksycznego gazu. Pomimo prowadzonej reanimacji nie udało się uratować życia nastolatki" - mówi portalowi "nowiny24.pl" brygadier Marcin Betleja, rzecznik prasowy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

To rodzina znalazła nieprzytomną 16-latkę i niezwłocznie powiadomiła pogotowie. Niestety, dziecka nie udało się uratować. Śmierci takie, jak ta szczególnie mocno łamią serce.

Czytaj także
Przeczytaj więcej