18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w urzędzie miejskim

Zerwała się winda. Maszyna runęła w dół z dwiema kobietami w środku

19.12.2019  17:10
Zerwała się winda. Maszyna runęła w dół z dwiema kobietami w środku
Zerwała się winda. Maszyna runęła w dół z dwiema kobietami w środku Fot: EAST NEWS

Winda znajdująca się w urzędzie miejskim zerwała się i runęła w dół z dwiema kobietami uwięzionymi w środku. Dramat zmroził krew w żyłach wszystkim. 

Winda jest urządzeniem, które na ogół bardzo ułatwia nam życie i pozwala dostać się bez wysiłku nawet na wysokie piętra. W obecnych czasach zdarza nam się jednakże zapominać, że często takie urządzenia bywają zawodne.

Winda zerwała się w urzędzie miejskim

Boleśnie przekonano się o tym w urzędzie miejskim mieszczącym się w Karczewie. To właśnie tam urwała się winda, w której były dwie kobiety. Obie poszkodowane trafiły do szpitala, chwilę po wypadku.

Otrzymaliśmy informację, że w urzędzie miejskim w Karczewie przy ul. Warszawskiej miała miejsce awaria windy. Winda zerwała się. W środku znajdowały się dwie kobiety

- przekazywał Polskiej Agencji Prasowej nadkom. Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.  

Podobno poszkodowane w momencie, w którym strażacy udzielali im pomocy, były przytomne. Mamy nadzieję, że stan ich zdrowia szybko się tym samym poprawi. Strach pomyśleć, jak bardzo blisko było do ogromnej tragedii. 

Na razie nie wyjaśniono przyczyny wypadku.

Czytaj także
Przeczytaj więcej