18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok!

Wirus Delta nas omija? Nie ma zgonów na Covid-19 w Polsce

12.07.2021  10:35
Wirus Delta atakuje
Wirus Delta atakuje Fot: Shutterstock

Wirus Delta nie zaczyna nas atakować? Najnowsze dane płynące z Ministerstwa Zdrowia zaskoczą każdego, kto śledzi rozwój pandemii w kraju. Doskonale zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństwa, w jakim się znaleźliśmy, ale coś chyba w końcu się zmienia.

Wirus Delta dotarł do Polski, ale jakimś cudem nie zaczyna nas atakować? Można mieć takie wrażenie, kiedy patrzy się na najnowsze dane z Ministerstwa Zdrowia. Wiemy już, że indyjska mutacja koronawirusa faktycznie znajduje się w kraju, ale najwyraźniej nie wpływa na wzrost liczby przypadków.

Wirus Delta atakuje w Polsce?!

Czy naprawdę w momencie, w którym odzyskaliśmy nadzieję na powrót do normalnego życia - przyjdzie nam się mierzyć z problemem pandemii od nowa? Być może nie, bo szczepienia najwyraźniej działają! Dane pozostają zaskakujące

Tylko dzisiaj na Covid-19 zapadły 44 osoby, ale... nikt z jego powodu nie zmarł! Tak czy inaczej początku pandemii sumuje się to w przykry bilans 2 880 865 zachorowań i 75 160 zgonów spowodowanych zakażeniem koronawirusem.

Mimo tego, że sytuacja, póki co jest znacznie lepsza niż np. jesienią ubiegłego roku - warto zwracać szczególną uwagę na swoje bezpieczeństwo. Do momentu odwołania obostrzeń nie rezygnujmy z odkażania rąk i noszenia maseczek w pomieszczeniach zamkniętych.

To może być sprawa życia i śmierci - nie ma więc żartów.