18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potrzebuje wsparcia!

Dramat u Cejrowskiego. Prosi o modlitwę!

Wojciech Kozicki
06.08.2020  17:55
Wojciech Cejrowski ma kłopoty?
Wojciech Cejrowski ma kłopoty? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Wojciech Cejrowski przeżywa najwyraźniej życiowy dramat i ma kłopoty. Niejednokrotnie modlił się za innych, ale jak wyznał, teraz prosi o modlitwę za niego. Sprawa wydaje się być poważna!

Wojciech Cejrowski, czyli naczelny polski katol, nie ukrywa tego, że często się modli, także za innych. Jego poglądy budzą kontrowersje, a komik, który podróżuje boso przez świat, narobił sobie wypowiedziami wiele wrogów. Czy może teraz liczyć na ich wsparcie?

Cejrowski apeluje - potrzebna modlitwa

Chyba nigdy nie prosiłem tu Państwa o modlitwy wprost za mnie. Prosiłem dla innych: dla Alfie Evansa, dla tego chłopca w zeszłym roku w Nadarzynie, który miał się nie urodzić... Teraz bardzo proszę wprost w mojej intencji. Z całą mocą jaką tylko kto ma w swoim zasięgu – napisał Cejrowski na Facebooku.

W komentarzach pojawiły się podejrzenia, że Cejrowski być może jest chory na koronawirusa. Uciął jednak te spekulacje i zapowiedział, że pojawi się w Gdańsku na Jarmarku Dominikańskim i „będzie zbierał dla innych”. Jeśli słynny podróżnik byłby chory na COVID-19, zapewne nie naraziłby swoich sympatyków na infekcję.

Zagłosuj

Czy chodzisz do kościoła?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze