18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wojkowice to polskie Roswell?

UFO w Polsce! Ujawniono nagranie WIDEO

Wojciech Kozicki
27.01.2021  15:55
UFO w Polsce. Kolejne nagranie wideo w sieci!
UFO w Polsce. Kolejne nagranie wideo w sieci! Fot: Value Stock Images/East News

UFO w Polsce! Po raz kolejny na polskim niebie pojawił się niezidentyfikowany obiekt latający. Tym razem „COŚ” nagrano telefonem w województwie śląskim nad Wojkowicami. Co tak naprawdę widać na tajemniczych nagraniach i czy Polskę rzeczywiście odwiedzają kosmici?

UFO w Polsce zaobserwowane po raz kolejny. Niedawno niezidentyfikowane obiekty latające dostrzeżono nad Bukowiną Tatrzańską. Widziano także dziwny latający obiekt w kształcie kawałka pizzy nad Kutnem i Legionowem, które zyskały status niemal polskiego Roswell. Tym razem świetlisty tajemniczy obiekt pojawił się nad miejscowością Wojkowice w województwie śląskim i podobno leciał w kierunku Pyrzowic.

UFO w Polsce. Kosmici nas obserwują?

Nagranie wideo przedstawiające UFO zostało opublikowane przez Fundację Nautilus na YouTube. Zostało przesłane przez anonimową osobą.

Witam, niedawno znajoma nagrała interesujący obiekt, za którym jeździła samochodem ponad godzinę, później zniknął wszystko działo się na Śląsku, od miejscowości Wojkowice aż do Pyrzowic – napisała do Fundacji Nautilus anonimowa osoba.

Wielbiciele teorii spiskowych proszeni się o spokój i ochłonięcie. Przypominamy, że termin „UFO” został po raz pierwszy użyty w 1953 roku przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych i nie odnosi się od konkretnie do kosmitów. Dotyczy wszystkich niezidentyfikowanych obiektów latających, których pochodzenia nie da się ustalić.

UFO w Polsce na Śląsku [WIDEO]

Czytaj także