18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Groza

Wójt gminy Zgierz jest w krytycznym stanie. Policja zatrzymała jej syna

23.02.2020  11:55
Wójt gminy Zgierz jest w krytycznym stanie. Policja zatrzymała jej syna
Wójt gminy Zgierz jest w krytycznym stanie. Policja zatrzymała jej syna Fot: Karol Makurat/REPORTER

Barbara Kaczmarek, wójt gminy Zgierz w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala. Policja w związku z tą sprawą zatrzymała 34-letniego syna kobiety.

Barbara Kaczmarek trafiła do szpitala, a lekarze określają jej stan jako ciężki i zagrażający życiu. Pogotowie do matki wezwał jej 34-letni syn, który twierdził, że znalazł ją nieprzytomną, leżącą w łóżku.

Wójt gminy Zgierz w stanie krytycznym trafiła do szpitala

Dramat rozegrał się w sobotę, w Dąbrówce pod Zgierzem (województwo łódzkie). O zdarzeniu jako pierwsze poinformowało Radio Łódź. Wiadomo, że wójt ma poważne obrażenia mózgu.

Lekarze ze szpitala w Zgierzu walczą o życie kobiety. To oni ocenili, że urazy głowy, jakich doznała, musiały zostać odniesione na skutek ciężkiego pobicia. To właśnie na podstawie tej opinii, policja zatrzymała syna kobiety.

Dziś zapadnie decyzja, czy 34-latek usłyszy zarzuty w związku z tą sprawą. Aktualnie policja pod nadzorem prokuratury zbiera dowody, m.in. dokumentację medyczną.

Przeczytaj więcej
Komentarze