18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dworzec w ogniu

Straszny pożar we Wrocławiu. Słychać wybuchy, ludzie są uwięzieni

Emilia Waszczuk
14.11.2019  17:59
Straszny pożar we Wrocławiu. Słychać wybuchy, ludzie są uwięzieni
Straszny pożar we Wrocławiu. Słychać wybuchy, ludzie są uwięzieni Fot: Planeta.pl

Dworzec Świebodzki we Wrocławiu stanął w ogniu - podaje TVN24. Na miejscu słychać wybuchy. Już wiadomo, że są osoby ranne.

Około godziny 17 w czwartek, wybuchł pożar Dworca Świebodzkiego we Wrocławiu. Jak podaje TVN24, na miejscu cały czas słychać wybuchy - prawdopodobnie płonie skład materiałów pirotechnicznych bądź fajerwerków. Ogień pojawił się w pomieszczeniach piwnicznych.

Już wiadomo, że w pożarze ucierpiały co najmniej trzy osoby. Na miejscu pracuje 8 jednostek straży pożarnej - informuje "Gazetę Krakowską" st. kpt. Tomasz Szwajnos, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego PSP we Wrocławiu.

Ofiar może być więcej

Niestety, zdaniem wrocławskiego dziennika, liczba osób rannych może wzrosnąć. W pomieszczeniach zagrożonych pożarem uwięzione są podobno co najmniej dwie osoby. Na miejsce kierowane są kolejne zastępy straży. Pojawiły się też karetki. Ulice wokół dworca zostały zablokowane przez policję.

Czytaj także
Przeczytaj więcej