18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ranne osoby!

Wybuch gazu! Zawalił się dom w Polsce!

Wojciech Kozicki
25.02.2021  17:00
Wybuch gazu w murowanym domu w miejscowości Kruszewo Wypychy
Wybuch gazu w murowanym domu w miejscowości Kruszewo Wypychy Fot: Planeta.pl

Wybuch gazu w domu w Polsce. Doszło do tragedii w miejscowości Kruszewo Wypychy w powiecie wysokomazowieckim w Podlaskiem. Zawalił się dach domu.

Wybuch gazu w murowanym domu w miejscowości Kruszewo Wypychy. Jak podaje RMF FM, trzy osoby, w tym dziecko, zostały ranne. Wiadomo, że życiu żadnego z poszkodowanych nie zagraża już bezpieczeństwo.

Wybuch gazu w Polsce. Nowe informacje

Media donoszą, że w wyniku wybuchu gazu zostało ranne dziecko. Zabrano je helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Białymstoku. W momencie eksplozji w budynku znajdowała się również jego matka i starsza kobieta.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do wybuchu gazu w piwnicy. Dom częściowo się zawalił i nie nadaje się do zamieszkania – pisze rmf24.pl.

Jak podaje białostocka Wyborcza, dyżurny wysokomazowieckiej jednostki policji informację o zawaleniu się dachu otrzymał o godzinie 13.41. Wstępnie do wybuchu gazu doszło najprawdopodobniej w piwnicy i mogła wybuchnąć butla z gazem.

Czytaj także