18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Coś tu śmierdzi...

Trzaskowski utopi miliony w ściekach? Kupa forsy na "Czajkę"

25.09.2019  12:13
Wyciek ścieków w Warszawie - płyną miliony, a problemów nadal kupa
Wyciek ścieków w Warszawie - płyną miliony, a problemów nadal kupa Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski ujawnił szokujące informacje. Wyciek ścieków do Wisły i awaria oczyszczalni „Czajka” to wyjątkowo kosztowny problem. Warszawiacy wydadzą nawet 20 mln złotych!

Rafał Trzaskowski ma rozmach. Ujawnił ile będzie kosztowała Polaków awaria „Czajki”. Jak podaje „Wirtualna Polska”, okazuje się, że samo ustalenie przyczyny awarii kolektorów odprowadzających ścieki to 7 milionów złotych. To jednak nie koniec wydatków

Kupa problemów w Warszawie

Prezydent Warszawy zapowiedział, że konieczna jest wymiana 100-metrowego odcinka rurociągu na metalową rurę. Po naprawie ścieki będą bezpiecznie płynąć w tunelu. Takie rozwiązanie ma kosztować 12-13 milionów złotych, ale nie jest wykluczone, że w przyszłości pojawią się kolejne problemy z rurociągiem. Internauci ironicznie w komentarzach sugerują prezydentowi, by nie zapomniał o wielomilionowych premiach dla urzędników za walkę z wyciekiem ścieków.

Coś tu śmierdzi...

Ścieki polały się z Czajki do Wisły, a przy okazji wypłynęły na jaw szokujące informacje. Okazało się, że już na etapie projektu było wiadomo, że oczyszczalnia nie da rady przyjąć takiej ilości ścieków i może dojść do awarii. Była to jednak najdroższa oczyszczalnia ścieków jeśli chodzi o przepustowość. A może po prostu została użyta g***niana technologia?

Przeczytaj więcej
Komentarze