18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polityczny tarot

Wróżka Anna zna przyszłość Polski po wyborach. "Wybuchnie skandal"

Wojciech Kozicki
14.10.2019  09:59
Wyniki wyborów nie są jeszcze znane, ale wróżka tarocistka wie, co czeka Polskę
Wyniki wyborów nie są jeszcze znane, ale wróżka tarocistka wie, co czeka Polskę Fot: Tarocistka Anna Kempisty

Ostateczne wyniki wyborów nie są jeszcze znane, ale niektórzy już wiedzą, jaka będzie przyszłość kraju. Znana wróżka postawiła Polsce tarota i niestety, nie ma dobrych wiadomości. Czy będzie skuteczna w przepowiadaniu przyszłości jak jasnowidz Krzysztof Jackowski?

Wróżka Anna Kempisty znana jest z tego, że m.in. wywróżyła upadek Ryszarda Petru (choć to było akurat łatwe do przewidzenia) i chorobę Jarosława Kaczyńskiego. Teraz wróciła do tematu polityki i z kart tarota przewiduje, co wydarzy się w Polsce po wyborach.

Tarocistka w rozmowie z „Faktem”  ostrzega, że gazety będą wkrótce miały mocny temat, bo szykuje się skandal finansowy. Będzie też oczywiście próba wyciszenia tej sytuacji przez polityków.

Jej zdaniem wyborcy wkrótce będą rozczarowani, a politycy skupią się jak zwykle na prywacie. Twierdzi też, że będą przepychanki między partiami.

Początek nowego roku politycznie będzie wyglądał dobrze i optymistycznie, ale już wiosna „pokaże stres i zdenerwowanie”. Latem zapanuje klimat „beztroski i wiecznych wakacji", a później pojawi się temat wielkiego kapitału zagranicznego.

Dla Polaków sprawy finansowe i zawodowe będą pełne problemów, „trzeba będzie kombinować”. Jeśli chodzi o kredyty i mieszkania, pojawiają się liczne utrudnienia. Młodzi ludzie będą mieć coraz mniejsze szanse na uzyskanie zdolności kredytowej i będzie brakować im czasu na spotkania ze znajomymi.

Wróżka Anna wie nawet jak będą się układały wizyty u lekarzy w ramach NFZ.

Będą dwie wersje. Wersja oficjalna w mediach, że w statystykach się coś poprawi. Nie do końca to tak wygląda, bo będą sprawy zamiecione pod dywan i rok po wyborach nie będzie to wyprostowane. Druga wersja będzie do mediów dla PR - przewiduje wróżka Anna.

Przeczytaj więcej
Komentarze