18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra w Polsce

Wiatr zdmuchnął autobus z dziećmi

Wojciech Kozicki
11.02.2020  11:20
Wypadek autobusu szkolnego - dziecko straciło palce
Wypadek autobusu szkolnego - dziecko straciło palce Fot: Facebook/Turek 112

Pogoda w Polsce staje się coraz bardziej niebezpieczna, IMGW wydało alerty pogodowe i ostrzega przed wichurami, a orkan Sabina serwuje Polakom METEO CHŁOSTĘ. Robi się groźnie, a wiatr zepchnął z drogi autobus szkolny pełen dzieci!

Orkan Sabina sprawia, że warunki pogodowe w Polsce są coraz bardziej niebezpieczne. Jak podaje radiozet.pl, w Kaczkach Średnich koło Turku w Wielkopolsce wydarzył się wypadek autobusu szkolnego. Wiatr zepchnął samochód z drogi!

Autobus został zepchnięty do rowu i uderzył w drzewo. Rannych zostało pięcioro dzieci, co potwierdził Rzecznik Prasowy Policji w Poznaniu Andrzej Borowiak. Policja potwierdziła już, że 68-letni kierowca autobusu szkolnego był trzeźwy.

TVN24 pisze, że autobus wiózł do szkoły 25 dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Jedno z nich ma odcięte 4 palce, a pozostałe trafiły do szpitala na badania, chociaż odniosły niegroźne obrażenia.

autobus