18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prokuratura już węszy

Wypadek autobusu - kierowcy grozi więzienie!

Wojciech Kozicki
26.06.2020  14:39
Wypadek autobusu w Warszawie - nowe informacje i problemy kierowcy
Wypadek autobusu w Warszawie - nowe informacje i problemy kierowcy Fot: YouTube/naTemat.pl

Potworny wypadek autobusu w Warszawie. Do akcji wkracza prokuratura i zaczyna się śledztwo. Okazuje się, że jeśli kierowca zostanie oskarżony i udowodnią mu winę, może trafić do więzienia nawet na 12 lat!

W czwartek w Warszawie doszło do dramatycznego wypadku autobusu w stolicy. Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Mirosława Chyr w rozmowie z RMF24.pl oświadczyła, że prokuratura prowadzi już śledztwo w sprawie wypadku, a kierowca został zatrzymany. Dochodzenie dotyczy spowodowania katastrofy w ruchu lądowym, której następstwem jest śmierć człowieka, za co można trafić za kraty na 12 lat.

Wypadek autobusu w Warszawie

Z doniesień mediów wynika, że kierowca przebywa w szpitalu. Został przesłuchany, ale podobno niczego nie pamięta. Radio ZET nieoficjalnie podało również, że u kierowcy znaleziono narkotyki. Czy był pod wpływem amfetaminy? Tego nie wiadomo, ale z pewnością zostaną wykonane stosowane badania na obecność środków odurzających.

Dwudziestokilkuletni kierowca autobusu, który przebił barierki i spadł z wiaduktu na trasie S8 w chwili wypadku był pod wpływem amfetaminy. Podczas pierwszego przesłuchania policyjnego tłumaczył, że miał gorączkę i zażywał silne leki. Pobrano więc krew do badań i te wyniki też potwierdziły obecność narkotyków – podaje RMF24.pl

Wypadek autobusu w Warszawie [WIDEO]

Zagłosuj

Jaka kara powinna grozić za jazdę po pijanemu?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze