18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w stolicy

Wypadek autobusu w Warszawie [WIDEO]

Wojciech Kozicki
26.06.2020  10:51
Wypadek autobusu w Warszawie - szokujące nagranie wideo
Wypadek autobusu w Warszawie - szokujące nagranie wideo Fot: YouTube/Danielo676

W czwartek 25 czerwca w Warszawie wydarzył się potworny wypadek autobusu, który przebił barierki i spadł z wiaduktu. Trwa ustalanie jaka była przyczyna wypadku, a tymczasem do internetu trafiło wideo, na którym widać dramatyczny moment katastrofy.

Wypadek autobusu 186 w Warszawie wstrząsnął w Polską. Policja stara się ustalić jaka była przyczyna wypadku, a Radio ZET podaje nieoficjalnie, że kierowca był pod wpływem narkotyków. Tymczasem w internecie pojawiło się dramatyczne wideo z chwili wypadku.

Wypadek autobusu w Warszawie

Na nagraniu widać jak przegubowy autobus 186 przebija się przez barierę i łamie się w pół, spadając z wiaduktu przy moście Grota-Roweckiego. Media ujawniają także filmy z akcji ratunkowej straży pożarnej.

Na nagraniach, które udostępnili inni kierowcy, widać, że przegubowiec dość szybko jedzie przez most prawym pasem. Tam, gdzie skręca on do zjazdu na Wisłostradę w kierunku Gdańska, autobus sunie prosto, wpada na krawężnik, wystrzela w górę, przerywa barierki energochłonne i spada, uderzając częściowo o trawnik na dole, a częściowo w betonowy nasyp mostu – opisuje wypadek „Wyborcza”.
Autobus miejski ZTM linii 186 spadł w czwartek z wiaduktu trasy S8 na Wisłostradę, na granicy Żoliborza i Bielan – pisze tvp.info.

Jak podaje tvp.info, autobusem jechało 40 osób. Potwierdzono, że zginęła 70-letnia kobieta, a 4 osoby są ciężko ranne. Kierowca również trafił do szpitala i twierdzi, że niczego nie pamięta. Nieoficjalnie mówi się, że zasłabł za kierownicą.

Wypadek autobusu w Warszawie [WIDEO]

 

logo Tu się dzieje