18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat na drodze!

Wypadek autobusu z dziećmi w Polsce!

Wojciech Kozicki
24.09.2020  17:30
Zderzenie autobusów z dziećmi w Pankach
Zderzenie autobusów z dziećmi w Pankach Fot: Planeta.pl

Dramatyczny wypadek samochodowy w Polsce. W Pankach pod Kłobuckiem (woj. śląskie) zderzyły się dwa autobusy. Wiadomo, że jednym z nich podróżowała grupa dzieci.

Wypadek i zderzenie autobusów w Pankach pod Kłobuckiem w województwie śląskim. Jak podaje TVN24, ok. godziny 15:15 zderzyły się dwa miejscowe autobusy przewożące dzieci do pobliskiej szkoły. W jednym z pojazdów były cztery osoby i kierowca, a w drugim 47 osób w tym dwoje opiekunów i kierowca, co potwierdził mł. bryg. Mariusz Gosławski, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Kłobucku. Przyczyna wypadku nie jest jeszcze znana.

Wypadek autobusu z dziećmi

W sumie poszkodowanych zostało 12 osób. Najcięższe obrażenia odniósł kierowca, który był zakleszczony w autobusie. Wiadomo już, że wydobyto go za pomocą specjalistycznego sprzętu i przewieziono do szpitala w Częstochowie. Jeśli chodzi o dzieci, nie mają ciężkich obrażeń, są poobijane i wystraszone.

W akcji ratowniczej biorą udział cztery śmigłowce LPR, jednym z nich został zabrany kierowca. Na miejscu jest także pięć karetek pogotowia ratunkowego – podajetvn24.pl

 

Przeczytaj więcej
Komentarze