18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prawie goła wpadła pod koła

Masakra na plaży. Przejechał ją samochód duch

Wojciech Kozicki
27.07.2020  20:10
Wypadek samochodowy na plaży
Wypadek samochodowy na plaży Fot: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w Męcince

Wakacje to dla wielu Polaków wypoczynek nad jeziorem lub morzem. Uważajcie, bo nawet nie wchodząc do wody, możecie stracić życie w makabryczny sposób. Przekonała się o tym kobieta w powiecie jaworskim, którą przejechał samochód widmo.

Nad zalewem Słup w niedzielę doszło do dramatycznego wypadku. Kobieta beztrosko opalała się na plaży, gdy nagle przejechał po niej samochód. Okazało się, że to zaparkowany w okolicy Ford Focus stoczył się ze skarpy i wjechał do wody.

Wypadek samochodowy na plaży

Niestety, po drodze pojazd przejechał po wypoczywającej kobiecie, która wskutek tego zdarzenia doznała licznych obrażeń i została zabrana do szpitala w Legnicy. Tam przeszła operację – podaje „Wirtualna Polska”.

Jak widać na zdjęciach, na miejscu zjawiły się pogotowie i Straż Pożarna (dwa zastępy z OSP Męcinka oraz JRG Jawor). Kobiecie szybko udzielono niezbędnej pomocy medycznej.

Przyczyna wypadku nadal nie została ustalona. Wiadomo tylko, że samochód należał do jednej z rodzin wypoczywającej nad zalewem. Media podejrzewają, że auto było po prostu zaparkowane na jałowym biegu. Policja nie wyklucza też, że bawiące się w środku dziecko mogło poluzować dźwignię hamulca ręcznego, przez co Ford Focus zaczął się wolno toczyć.