18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje o wypadku

Wypadek polskiego autokaru w Niemczech. Są ciężko ranni

Wojciech Kozicki
09.11.2019  10:08
Wypadek polskiego autokaru w Niemczech - nowe informacje
Wypadek polskiego autokaru w Niemczech - nowe informacje Fot: Twitter/Sebastian Peters

Wypadek polskiego autokaru w Niemczech. Do dramatu doszło na autostradzie A1 pod Hamburgiem między Stapelfeld i Barsbüttel. W pojeździe przebywało 46 pasażerów, a rannych jest ok. 13 osób. 

Polski autokar w Niemczech przed godziną 6 rano miał wypadek. Jak podają niemieckie media, pojazd zjechał z drogi, przebił barierki, wylądował w rowie i przechylił się. Wciąż nie ustalono dlaczego kierowca autokaru zjechał z trasy. Zanim na miejscu zjawiły się służby, poszkodowanych wyciągali z autokaru kierowcy i pasażerowie innych aut.

Wypadek w Niemczech - nowe informacje i stan zdrowia Polaków

Tag24 uspokaja, że tylko kilka osób może być poważnie rannych, ale obrażenia większości Polaków są powierzchowne i trafili do niemieckich szpitali. Onet.pl podaje, powołując się na niemiecką policję, że 7 osób ma ciężkie obrażenia. 

Gazeta.pl podaje, że właścicielem autokaru jest przewoźnik z Gdańska. W mediach pokazywane są liczne zdjęcia z wypadku i na jednym z nich na autokarze widać nazwę EST Lorek

Przeczytaj więcej
Komentarze