18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wypadek w Łodzi

Zderzenie tramwajów. Wiele osób rannych

Wojciech Kozicki
25.08.2022  18:28
Wypadek w Łodzi - zderzenie tramwajów MPK. Wielu rannych
Wypadek w Łodzi - zderzenie tramwajów MPK. Wielu rannych Fot: Marcin Jurkiewicz/East News

Zderzenie tramwajów w Łodzi. Przy alei Piłsudskiego na Mickiewicza doszło do groźnego wypadku komunikacyjnego, a ponad 20 osób zostało rannych. Jaka była przyczyna wypadku?

Łódzka komunikacja miejska, a szczególnie łódzkie tramwaje, to prawdopodobnie nie jest najbezpieczniejszy środek transportu na świecie. W czwartek 25 sierpnia ok. godziny 16:30 doszło do kolejnego dramatycznego wypadku w Łodzi z udziałem tramwaju. Potwierdzono, że na ulicy Mickiewicza przy Hiltonie nastąpiło tramwajów. Wiele osób zostało rannych. Na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych.

Zderzenie tramwajów. Groźny wypadek w Łodzi

Jak podaje rmf24.pl, w wyniku zderzenie tramwajów ranne zostały 23 osoby. 8 musiało zostać przetransportowanych do szpitala. Wśród hospitalizowanych osób jest m.in. 14-letnia dziewczynka. Ujawniono, że życie żadnej z poszkodowanych osób nie jest zagrożone.

Tramwajami podróżowało około 100 osób - przekazuje młodszy kapitan Maciej Tomicki. (RMF FM)

„Dziennik Łódzki” podaje, że ruch tramwajowy został wstrzymany. Przyczyna wypadku nie została jeszcze ujawniona.

Jeden pas ruchu w obrębie torowiska jest zablokowany. Na miejscu pracują załoga karetki, policja oraz straż – informuje Dziennik Łódzki.