18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra w stolicy

Wypadek w Warszawie. Autobus spadł z wiaduktu

Wojciech Kozicki
25.06.2020  13:27
Wypadek autobusu w Warszawie - rośnie liczba rannych
Wypadek autobusu w Warszawie - rośnie liczba rannych Fot: Twitter/Anna Bachorska

Potworny wypadek samochodowy w Warszawie. Autobus komunikacji miejskiej spadł z wiaduktu. Podano, że rannych jest ok. 20 osób, a jeden poszkodowany prawdopodobnie zmarł.

Dramatyczny wypadek w Warszawie. Jak podaje „Wyborcza”, autobus spadł z  wiaduktu na trasie przelotowej. Dramat rozegrał się między godziną 12 a 13 na trasie Armii Krajowej. Nieoficjalnie mówi się, że jest jedna ofiara śmiertelna.

Jak informuje reporter "Stołecznej" Dariusz Borowicz na Wisłostradę, z wiaduktu w pobliżu zjazdu na Gdańsk, spadł autobus komunikacji miejskiej – donosi „Wyborcza”.

Dlaczego autobus przegubowy spadł z wiaduktu? Służby nie podały jeszcze tych informacji. Wiadomo jedynie, że pojazd nadjechał od strony Bródna, a jego połowa zwisała z wiaduktu. W wyniku wypadku rozerwało się przegubowe łączenie pomiędzy częściami autobusu. RMF24.pl podaje, że chodzi o autobus linii 108, a kilka osób jest w stanie ciężkim. Portal Onet podaje natomiast, że wypadkowi uległ autobus linii 186.

Autobus linii 186, który jechał w kierunku pętli na Szczęśliwicach, runął z trasy S8 na Wisłostradę. Pojazd wisi na moście - informuje Radio ZET.
Autobusem jechało około 30 osób. Chodzi o autobus linii 108 jadący w stronę Żoliborza w Warszawie. Służby docierają na miejsce. Wstępnie mowa jest o kilku osobach w ciężkim stanie - pisze rmf24.pl

logo Tu się dzieje