18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kupa kasy!

Wystartowała loteria szczepionkowa. Co możemy wygrać?

Bartłomiej Ciepielewski
01.07.2021  12:16
Rusza loteria szczepionkowa w Polsce!
Rusza loteria szczepionkowa w Polsce! Fot: Patryk Kosmider/Shutterstock

Polacy, którzy zaszczepili się przeciw COVID-19, od czwartku mogą wziąć udział w loterii Narodowego Programu Szczepień. Do wygrania są nie tylko nagrody pieniężne, ale również samochody, hulajnogi i vouchery. Jak zapisać się na loterię szczepionkową?

Loteria szczepionkowa rusza 1 lipca i potrwa do 30 września bieżącego roku. Celem zorganizowanego przez rząd konkursu jest przyciągnięcie Polaków do punktów szczepień. Jednak, aby wziąć udział w zabawie należy spełnić kilka kluczowych warunków.

Udział w loterii może zadeklarować każdy pełnoletni obywatel, który przeszedł całą procedurą szczepienia (jedna dawka Johnson&Johnson lub dwie dawki preparatu Astra Zeneca, Pfizer, Moderna) oraz wyraził wymagane przez organizatora zgody.

Loteria szczepionkowa - jak się zapisać?

Osoby zainteresowane udziałem w loterii Narodowego Programu Szczepień mogą zapisać się na dwa sposoby:

  • - strona internetowa pacjent.gov.pl - logujemy się na Internetowe Konto Pacjenta, a następnie klikamy w zakładkę "Weź udział w Loterii Narodowego Programu Szczepień". Ważne jest wypełnienie danych kontaktowych oraz wyrażenie zgód wymaganych przez Totalizator Sportowy,
  • - infolinia - wystarczy zadzwonić na BEZPŁATNĄ infolinię o numerze 989,

Loteria szczepionkowa -  jakie nagrody

Uczestnicy Loterii Narodowego Programu Szczepień mają cztery szanse na otrzymanie nagrody (losowania codzienne, tygodniowe, miesięczne i finałowe):

  • codzienne - co 500 osoba uzyska 200 zł, co 2000 osoba zdobędzie 500 złotych,
  • tygodniowe - hulajnogi elektryczne, vouchery, 2x po 50 tysięcy złotych,
  • miesięczne - 2x Toyota Corolla, 2x 100 tysięcy złotych,
  • finałowe - 2x Toyota C-HR, 2 x 1 milion złotych.

Łączna pula nagród wyniesie 14 mln 300 tys. złotych. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie/1-lipca-rusza-loteria-narodowego-programu-szczepien.

Czytaj także
Przeczytaj więcej