18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bolesne

Zaczyna się KWARANTANNA NARODOWA?! Duży cios

17.03.2021  14:40
Kwarantanna narodowa stanie się faktem?
Kwarantanna narodowa stanie się faktem? Fot: AP/Associated Press/East News

Kwarantanna narodowa staje się faktem. Mocne uderzenie trzeciej fali pandemii koronawirusa nie pozostawia nam wyboru - dla wspólnego dobra musimy działać.  Teraz to działanie sprowadza się głównie do pozostawiania w domu. 

Tylko dzisiaj liczba zachorowań na koronawirusa przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. W tej sytuacji nie można się już zatrzymywać i rząd ma tego ogromną świadomość. Dochodzimy w kwestii pandemii do ściany.

Jeśli w najbliższym czasie nic się nie poprawi, a wręcz pogorszy - to czeka nas... narodowa kwarantanna! Jeśli już teraz zakazy obejmują bardzo dużo elementów naszego życia - czego jeszcze można się spodziewać? Głęboki lockdown jest bardzo prawdopodobny.

Kwarantanna narodowa nadchodzi

W czasach narodowej kwarantanny - wprowadzone zostaną zakazy przemieszczania się oraz całkowity lockdown, który może oznaczać zupełną izolację i zamknięcie całego społeczeństwa. Tym samym wszelka działalność gospodarcza również stanie pod ogromnym znakiem zapytania. Może to jednak jakimś cudem zatrzyma rosnącą w siłę pandemię koronawirusa.

Już raz wszyscy jak jeden mąż zostaliśmy w domach - miało to miejsce w marcu 2020 roku, kiedy w Polsce pojawił się pacjent zero. Od tego momentu w kraju zakaziły się prawie dwa miliony ludzi - z koronawirusem nie ma żartów. Dotyka "sprawiedliwie" znanych osobistości i zwykłych obywateli. 

Teraz kiedy już doszliśmy do punktu krytycznego, powinniśmy spodziewać się wyłącznie poprawy. Niestety, fakt, że szczepionki nie przyniosły pożądanego efektu, póki co i nie przywróciły nam normalnego życia - pozostaje bolesną rysą na szkle naszej nadziei. 

Czytaj także