18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oświadczenie Kaczyńskiego

Zaczyna się wojna Polski z Rosją? Doszło do ataku!

Wojciech Kozicki
18.06.2021  13:54
Cybernetyczne ataki na polskich polityków. Oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego
Cybernetyczne ataki na polskich polityków. Oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Jarosław Kaczyński ujawnia: zostały dokonane cyberataki z Rosji. Potwierdził, że ofiarami ataków padli polscy politycy różnych opcji i "mowa o jest o ataku na szeroką skalę". Czy bezpieczeństwo Polski jest zagrożone?

Wicepremier ds. bezpieczeństwa Jarosław Kaczyński ujawnia, że w Polsce doszło do licznych cyberataków na polskich polityków, które przeprowadzono z terenu Federacji Rosyjskiej. Wyjawił, że potwierdziła, to analiza naszych służb specjalnych oraz służb specjalnych naszych sojuszników.

Cybernetyczne ataki na polskich polityków

Jak podaje Polsat News, obecnie prowadzone są działania wyjaśniające i są zabezpieczane dowody. Co więc, do osób poszkodowanych udają się funkcjonariusze Policji, by poinformować o incydencie i przedstawić odpowiednią ścieżkę zabezpieczenia elektronicznego poczty email.

Po zapoznaniu się z informacjami przedstawionymi mi przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Służbę Kontrwywiadu Wojskowego informuję, że najważniejsi polscy urzędnicy, ministrowie, posłowie różnych opcji politycznych byli przedmiotem ataku cybernetycznego – brzmi oświadczenia Jarosław Kaczyńskiego. (Polsat News)

Jarosław Kaczyński zaapelował „o rozwagę i nie wpisywanie się w scenariusz operacji zaplanowanej przeciwko polskim urzędnikom i politykom różnych opcji, której jednym z głównych celów jest uderzenie w polskie społeczeństwo i destabilizacja naszego kraju". Co więcej, jak ujawnia Onet, w trakcie niejawnych obrad Sejmu dot. cyberbezpieczeństwa Jarosław Kaczyński mówił, że Moskwa ma gotowe plany inwazji na Polskę.

Poszkodowani są nie tylko politycy. Kamil Durczok ujawnił, że lada moment mogą w internecie pojawić się jego NAGIE ZDJĘCIA z kobietą.